Znajdź szybko swoje biuro

Znajdź szybko swoje biuroW życiu każdej mikro firmy przychodzi taki moment, że prowadzenie działalności gospodarczej we własnym mieszkaniu przestaje mieć sens. Zakładając, że nie mamy środków finansowych, aby samodzielnie wybudować sobie nową siedzibę. Pozostaję nam rozejrzeć się za biurami do wynajęcia.

Wbrew pozorom poszukiwanie biura na własną rękę nie jest ani proste, ani tanie. Na rynku znajdziemy co prawda setki, jeśli nie tysiące ofert, ale bardzo szybko się przekonamy, że większość z nich jest nieaktualna.

Szukamy siedziby firmowej…

Te aktualne będziemy musieli odwiedzić osobiście, co oznacza w praktyce wizytę w dziesiątkach lokalizacji, gdzie naocznie przekonamy się, że zdjęcie umieszczone w ogłoszeniu nie oddaje jakości pomieszczenia. Szczególny problem mają mieszkańcy dużych miast, gdzie duży wybór paradoksalnie utrudnia znalezienie właściwego biura. Dlatego właśnie, kiedy chcemy szybko i tanio znaleźć nową siedzibę dla naszej firmy, powinniśmy skorzystać z wyszukiwarki internetowej, sprofilowanej pod biura do wynajęcia. Warszawa – Śródmieście to jedna z wielu dzielnic stolicy, gdzie do wyboru mamy setki lokalizacji różniących się od siebie ceną, powierzchnią i wymaganiami dotyczącymi wynajmu.
Więcej na http://www.officemap.pl/search/list/?city=warszawa&district[]=srodmiescie

Jak wygląda wyszukiwanie w praktyce?

W wyszukiwarce biur możemy na wstępie określić interesujące nas parametry naszego przyszłego biura. Zaznaczyć maksymalną granicę czynszu, jaki jesteśmy w stanie zapłacić. Określić przybliżoną lokalizację czy podać interesującą nas powierzchnie biura. Możemy też wpisać w wyszukiwarkę liczbę zatrudnionych przez nas osób, a ta automatycznie wybierze wymaganą dla tej liczby powierzchnie. Po kilku kliknięciach myszki na ekranie komputera wyskoczą nam wyniki ogłoszeń sprofilowanych pod nasze oczekiwania i możliwości.

W ramach wyszukiwania możemy też określić sobie dokładnie lokalizacje biura. Czy ma się ono znajdować blisko lotniska, a może poza strefą wolnego parkowania. Szukać biur już istniejących i tych, które za chwilę powstaną, a my pierwsi zarezerwujemy w nich biuro dla siebie. Możemy też określić rok budowy budynku, w którym znajduję się biuro i wiele innych parametrów, których nie znajdziemy w przytłaczającej większości ogłoszeń. Dzięki temu wynajmiemy biuro szybciej, taniej i bez tracenia cennego dla przedsiębiorcy czasu.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *