Biura do wynajęcia Gdynia

Biura do wynajęcia GdyniaJeśli szukacie Państwo lokali do wynajęcia, zapraszamy do zapoznania się z bazą biur w mieście Gdynia. Nasza strona oferuje największą liczbę powierzchni z każdego miejsca Polski.

W przypadku Gdyni ich ilość to 21. Aby trafić na właściwy lokal, trzeba wpisać odpowiednią nazwę – dzięki temu wyszukiwarka pokaże to, co spełnia Państwa wymogi.

Wyszukane oferty

Wszystkie wyszukane pomieszczenia i biurowce, dotyczące frazy „biura do wynajęcia Gdynia”, są powierzchniami o wysokich standardach, dostosowanymi do współczesnych wymagań. Takie unowocześnienia mają zapewnić pracownikom jak najbardziej komfortowe warunki podczas wykonywania codziennych czynności. Udogodnienia, które znajdują się w takim standardzie to: BMS, podwieszane sufity, uchylne okna, podnoszone podłogi, podwieszane sufity, światłowód, tryskacze, czujniki dymu i oczywiście klimatyzacja.

Biurowce do wynajęcia w Gdyni to m.in.: Alfa Plaza, Tritum Biznes Park, Biurowiec Zarządu Morskiego Portu , Ancora, Batory, Xenon-B, Asseco Poland.

Przykładowo:

• Alfa Plaza to biurowiec, znajdujący się na ul. Batorego. Jego lokalizacja ułatwia dojazd do głównych rejonów całego Trójmiasta. Zaletą jest także dobry, 20-minutowy dojazd do lotniska. Posiada on 8 pięter, wybudowany został w klasie B. Oprócz podstawowych udogodnień, jak klimatyzacja czy czujniki dymu, posiada także 24-godzinną ochronę oraz dwa parkingi: podziemny i naziemny.

• Tritum Biznes Park – kompleks, znajdujący się na głównym szlaku komunikacyjnym Trójmiasta, czyli na al. Zwycięstwa. Dzięki temu oferuje dogodny dojazd do innych części miasta, do Trójmiasta oraz do lotniska. Budynki są awangardowe, o czym świadczą balkony, ogródki na zewnątrz oraz cichobieżne windy.

Kolejne udogodnienie

Wszystkie ogłoszenia zawarte na stronie są aktualne oraz uszczegółowione o niezbędne informacje: cena, powierzchnia, lokalizacja danej powierzchni przeznaczonych do wynajęcia. Dzięki temu można przyspieszyć proces wyszukiwania i samemu zdecydować, według jakich kryteriów ogłoszenia będą pokazywane. Wystarczy tylko określić np. cenę czy lokalizację, a zawęży się lista wyszukań.

Zapraszamy do przeanalizowania zamieszczonych ofert i gwarantujemy szybkie odnalezienie interesujących Państwa powierzchni. Oferty znajdują się na stronie http://www.officemap.pl/search/list/?&city=trojmiasto&district[]=gdynia

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *