Co powinno znaleźć się w worku firmowego Mikołaja?

Co powinno znaleźć się w worku firmowego Mikołaja?Różnego rodzaju święta bądź inne ważne wydarzenia są doskonałą okazją do tego, aby wręczyć naszym pracownikom atrakcyjny prezent, który dodatkowo zmotywuje ich do jeszcze lepszej pracy. Doskonale sprawdza się to zwłaszcza przy okazji świąt Bożego Narodzenia, kiedy to firmowy święty Mikołaj ma największe pole do popisu. Motywowanie pracowników w tym okresie jest bardzo łatwe, trzeba jednak wiedzieć, w jaki sposób się do tego zabrać.

Zawsze bowiem pozostaje pytanie, jaki prezent byłby dla naszych pracowników najlepszy. Czasem trudno rozeznać się w tym, co naprawdę lubią wszyscy ludzie w naszym przedsiębiorstwie, a obdarowywanie ich firmowymi gadżetami raczej nie jest dobrym pomysłem. Pewnym rozwiązaniem jest czysta gotówka, jednak nie będzie ona posiadała wystarczającego ładunku emocjonalnego, co sprawi, że nie osiągniemy zaplanowanego efektu.

Dlaczego warto wybrać kartę podarunkową?

Zdecydowanie lepszym pomysłem będzie karta podarunkowa. Może przybrać wiele atrakcyjnych form, dzięki którym nasi pracownicy wykorzystają ją różnorako. Trafionym pomysłem będzie na pewno cała książeczka tego typu kart – zwiększamy wtedy prawdopodobieństwo, że tego typu prezent trafi w pracownicze gusta. Bez wątpienia ich największą zaletą jest to, że mogą zostać wykorzystane w ogromnej liczbie sklepów i punktów usługowych, tym samym nasze pole manewru zdecydowanie się rozszerza. Regularne nagradzanie pracowników tego typu kartami z pewnością umocni ich lojalność do firmy. Poczują bowiem, że są dla niej ważni, za co będą chcieli się odwdzięczyć.

Charakterystyka kart przedpłaconych

Równie atrakcyjne wydają się być karty przedpłacone, których obszar wykorzystania jest bardzo szeroki. Przede wszystkim mogą one być regularnie zasilane drobnymi kwotami pieniężnymi. Ponadto liczba sklepów, w których można z nich skorzystać jest naprawdę spora, co dodatkowo zwiększa ich wartość.

Bez wątpienia taka karta okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę w okresie bożonarodzeniowym. Nasi pracownicy sami bowiem zdecydują, jaki prezent chcą dostać, dzięki czemu będziemy pewni, że się im on spodoba.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *